HAKKIMIZDA

Kiralık Kameracım Kimdir ?

Kiralık Kameracım, Mart 2013'te Sinemar Medya içerisinde temelleri atılan daha sonra Kasım 2015'te resmiyette Sinemar Medya'dan ayrılarak kurulmuş bir firmadır. Kurulduğumuzdan beri Kadıköy'den tüm Türkiye'ye ekipman kiralama hizmeti vermekteyiz. Ekipman kiralamak öncelikli işimiz. Bunun haricinde profesyonel ekip desteği, sosyal medya canlı yayın ve prodüksiyon hizmetlerimiz vardır.

Gücümüzün kaynağı, kendimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye zorladığımızdandır. Ekipman ve hizmet anlamında kendini geliştiren bir ekibimiz ve iş planımız var. Sektörü takip etmek için katıldığımız seminerler, fuarlar, tanıtımlar olduğu gibi ayrıca çok sayıda okuduğumuz makaleler, dergiler ve her gün ziyaret ettiğimiz siteler var.

Tüm bunların yanında, tecrübemiz ve sahip olduğumuz ekipmanları sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için kiralikkameracim.com'da biraraya getirdik.

Varoluş Amacımız

Kiralık Kameracım'ın varoluş amacı prodüksiyon sektörü için kolay ulaşılabilir ve geniş yelpazede ekipmanı temiz ve sorunsuz bir şekilde sunmaktır.

Bu amac doğrultusunda sürekli yenilenen ve artan kamera, lens, ışık, ses ve diğer ürün yelpazemiz ile hasarsız ve temiz ekipman kiralama hizmeti vermektir. Bu sebeple kiralık ekipmanlarımızın arasında Sony, Canon, Panasonic, Carl Zeiss, Blackmagic, Sigma, Samyang, Sennheiser, Kino Flo, Dji, GoPro, Atomos, TVLogic gibi tanınmış birçok markaya ait kiralık kamera, kiralık lens, kiralık ışık, kiralık ses ekipmanları, kiralık aksesuarlar ve diğer kiralık ekipmanlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Amaçlarımızdan bir diğeri, sürekli geliştirdiğimiz kiralama sistemimiz ile müşterilerimize sorunsuz (zamanında teslim, esnek kiralama talepleri, kolay ulaşılabilirlik vb.) kiralama hizmetinin garantisini vermek.

Değerlerimiz

Değerlerimiz yaptığımız işe yansımaktadır. Yasalar ve dürüstlük çerçevesinde hareket ederek hem çalışanlarımıza hem de iş ortaklarımıza saygı duyuyoruz. Her şeyden önce İnsan'ın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve buna göre davranıyoruz.

Hedefimiz

Prodüksiyon sektöründe en kaliteli hizmetleri sunmak ve dünya çapında faaliyet gösterebilecek adımlar atmak.

Call Button
Whatsapp Button