Kiralık Canon EOS C70 Kamera

Canon EOS C70 Sinema Kamera

Canon EOS C70, 4K 120p, 2K Crop 180p kayıt alabilen Super35 sensöre sahip RF Mount ve çok pratik yeni bir kamera modelidir.

1 Gün Kiralık

1600 TL

3 Gün Kiralık

3850 TL

7 Gün Kiralık

7850 TL

Canon EOS C70 Kamera Tanıtım

Kiralık Canon EOS C70, 4K 120p, 2K Crop 180p kayıt alabilen Super35 sensöre sahip RF Mount ve çok pratik yeni bir kamera modelidir. PL mount ve EF mount adaptörü var.

Canon C70, tüm Canon kameralar gibi Kiralık Kameracım’ın envanterinde. Kameranın özelliklerine gelirsek:

Cinema EOS video araçlarını aynasız stilde bir gövdede birleştiren Canon EOS C70 Sinema Kamerası,

Canon C70 yüksek D. Rengede hiç olmadığı kadar iddialı. 16'dan fazla durağa kadar yüksek dinamik aralık ile nüanslı görüntüler yakalamak için bir Super35 DGO sensörüne sahiptir. Yenilikçi DGO sistemi, sensör üzerindeki her bir fotodiyot için iki ayrı kazanç okumasını birleştirerek görüntünüzün parlak alanlarında doygunluğu vurgular ve daha karanlık alanlarda gürültüyü azaltır.

Canon Super35 Dual Gain Output (DGO) Sensörü 16'dan fazla durağa kadar dinamik bir aralık sunar ve Canon'un özel Dual Pixel CMOS Otomatik Odaklama teknolojisini içerir. DGO Sensörü, her pikseli farklı kazançlarla okuyarak yüksek dinamik aralık oluşturur ve düşük gürültü seviyelerini korur.

Kameranın en iyi özelliklerinden biride tabiki mükemmel otomatik fokus. Dokunmatik AF ve Yüz Algılama özellikli Dual Pixel CMOS Otomatik Odaklama Bir başka yenilikçi EOS C70 özelliği, hem odak algılama hem de görüntü bilgileri için CMOS sensördeki her pikseli kullanan ve hassas odaklama ve optimum görüntü kalitesi sağlayan Dual Pixel CMOS AF Teknolojisidir. EOS C70 aynı zamanda derin öğrenme teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş bir kafa algılama algoritmasına sahip EOS iTR AF X otomatik odaklama işlevine sahip ilk Cinema EOS fotoğraf makinesidir. Yüz Algılama modunda, bu algoritma, bir konu başını yana veya arkaya çevirdiğinde bile mesafe ölçümü ve izleme güvenilirliğini artırmaya yardımcı olur. EOS C70 ayrıca, kullanıcıların manuel çekmeler sırasında odağı nereye ayarlayacaklarını bilmelerini sağlamak için hem ön hem de arka odak bilgileri sağlayan yenilikçi Dual Pixel Odak Kılavuzuna sahiptir.

Canon C70'in HDR (PQ) çıkışı, Elektronik Görüntü Sabitleme ve proxy kaydı gibi özelliklerin arkasındaki itici güçtür.

Kiralık C70, Canon Log 2'yi hem de daha iş akışı dostu Canon Log 3 gamayı destekler. Canon Log formatları, CMOS görüntü sensörünün tüm ton aralığını yeniden üretmek için tasarlanmıştır. Daha yüksek bir dinamik aralık, iyileştirilmiş vurgular ve gölge tutma ve artırılmış derecelendirme esnekliği ararken günlük üretim sonrası iş akışına dönün. Canon Log 2, en büyük dinamik aralığı ve görüntü ayrıntısını, en yüksek üretim sonrası esnekliği ve sensörün tam dinamik aralığını sunarken, genellikle renk düzeltmede daha fazla zaman harcanması gerekeceğini unutmayın.

Kiralık Canon c70 Pro kamera sınırsız video kaydı, Dahili ND filtre, Bir BNC zaman kodu giriş / çıkış konektörü ve yerleşik çift mini-XLR ses girişi bulunur. 

*Sınırsız süre video kaydı

*Motorize ND filtre

*2 adet mini-xlr girişi

*Timecode SDI çıkışı

*Dokunmatik ekran.(Dokunmatik fokus)

 

Canon C70 

Canon C70 kamera anlatımı.

Canon EOS C70 Kamera Teknik Özellikleri


Özellik Açıklama
Marka Canon
Model EOS C70
Mount RF
Sensor Boyutu 26.2 x 13.8 mm (Super35)
Sensör Tipi CMOS
Shutter Tip Rolling Shutter
ISO 100 - 102,400
Dynamic Range 16 Stops
Ağırlık 1.17 kg

Canon EOS C70 Kamera Kiralama Paket İçindekiler


+ Canon EOS C70 Kamera
+ Batarya
+ Sarj Aleti
+ Kart
+ Taşıma Çantası

YORUMLAR 0

Bu ürüne henüz yorum yapılamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız...

Eğer üye iseniz giriş yapmak için tıklayınız...

DİĞER KAMERA ÜRÜNLERİ

 • 0

  1 gün
 • 0

  3 gün
 • 0

  5 Gün
 • 700

  1 gün
 • 1680

  3 gün
 • 2620

  5 Gün
 • 500

  1 gün
 • 1200

  3 gün
 • 1870

  5 Gün
 • 1200

  1 gün
 • 2900

  3 gün
 • 4500

  5 Gün
Call Button
Whatsapp Button