Kiralık Dji Ronin RS 4 Pro Gimbal

Dji Ronin RS 4 Pro Handheld Gimbal Stabilizer

Dji RS 4 Pro Gimbal, 4,5kg taşıma kapasiteli ve 13 saat çalışma zamanına sahip dji marka elde taşınan stabilizer. Taşıma rig ile birlikte kiralanır.

1 Gün Kiralık

1250 TL

3 Gün Kiralık

3000 TL

5 Gün Kiralık

4690 TL

7 Gün Kiralık

6120 TL

Dji Ronin RS 4 Pro Gimbal Tanıtım

Kiralık Dji RS 4 Pro Gimbal, 4,5kg taşıma kapasiteli ve 13 saat çalışma zamanına sahip dji marka elde taşınan stabilizer. Taşıma rig ile birlikte kiralanır.

İkinci Nesil Hızlı Çıkarılabilir Tasarım
Önceki modelin tanıdık çift katmanlı hızlı çıkarılabilen plakalarıyla RS 4, kameranızın montajını ve dengelemesini çok kolay hale getiriyor. Yatay plaka, doğal dikey çekime daha hızlı geçiş için yeni tasarlandı. İnce ayar düğmesi, kameranızı ileri veya geri hareket ettirecek şekilde eğim eksenini ayarlar. Üst plaka, güvenli kamera montajı için ek yerleştirme kılavuzlarına sahiptir.


Kamera Uyumluluğu
Uyumlu kameraların tam listesi için lütfen DJI web sitesindeki en güncel uyumluluk bilgilerine bakın. DJI RONIN RS4 Pro kiraladığınızda bu listeye göz atmalısınız: https://www.dji.com/global/support/compatibility?from=store-product-page-compatibility-list

İkinci Nesil Otomatik Eksen Kilitleri
Gimbal kapatıldığında, güç düğmesini basılı tutabilirsiniz ve gimbal otomatik olarak genişlerken üç eksenin kilidi açılır ve yalnızca iki saniye içinde çalışmaya başlamanıza olanak tanır. Güç düğmesine bir kez bastığınızda eksenler otomatik olarak kilitlenir ve uyku moduna girer, böylece hareket veya depolama çok daha verimli hale gelir. Bu tasarımın ikinci yinelemesi, gimbal sarsıntısını daha da azaltmak için kilitlendiğinde daha küçük boşluklar oluşturdu.
 

RSA İletişim Bağlantı Noktası
Kiralık DJI Ronin RS4 Pro RSA iletişim portu, Ronin serisi aksesuarlarını gimbal konfigürasyonunuza entegre etmenize olanak sağlar. Farklı çekim konfigürasyonları arasında geçiş yapmak için kontrol özelliklerine sahip Ronin'e özel veya üçüncü taraf aksesuarları ekleyin. DJI RS SDK protokolü, üçüncü taraf üreticilerin ve diğer geliştiricilerin RS 4 için gelecekte özelleştirilmiş işlevler oluşturmasına olanak tanıyacak.

Kablosuz Deklanşör Kontrolü
RS4 Pro Çift Modlu Bluetooth'u uygulayan RS 4 Pro, kablosuz deklanşör kontrolünü destekleyerek her kullanımda zamandan ve emekten tasarruf sağlar. İlk Bluetooth eşleştirmesinden sonra, sabitleyici üzerindeki kayıt düğmesine basarak video ve fotoğraf çekimini kontrol edebilirsiniz. Kiraladığınız RS4 Pro Daha önce eşleştirilmiş kameralar, ilk kullanımdan sonra otomatik olarak yeniden bağlanarak kamera kontrol kablosu ihtiyacını ortadan kaldırır.

Kiralık DJİ RS 4 Pro

Dji Ronin RS 4 Pro Gimbal Teknik Özellikleri


Özellik Açıklama
Marka Dji
Model RS 4 PRO

Dji Ronin RS 4 Pro Gimbal Kiralama Paket İçindekiler


+ Dji RS 4 Pro Gimbal
+ Tilta Basic Ring Grip
+ Taşıma Çantası

YORUMLAR 0

Bu ürüne henüz yorum yapılamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız...

Eğer üye iseniz giriş yapmak için tıklayınız...

DİĞER STABİLİZER ÜRÜNLERİ

 • 900

  1 gün
 • 2160

  3 gün
 • 3370

  5 Gün
 • 275

  1 gün
 • 660

  3 gün
 • 1030

  5 Gün
 • 1000

  1 gün
 • 2400

  3 gün
 • 3750

  5 Gün
 • 1300

  1 gün
 • 3120

  3 gün
 • 4870

  5 Gün
Call Button
Whatsapp Button